Купить металлопластиковые окна » Блог » Як правильно встановити пластикові вікна в квартирі?

Як правильно встановити пластикові вікна в квартирі?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...
установить пластиковые окна

Як правильно встановити пластикові вікна в квартирі?

Якість віконних конструкцій багато в чому залежить від якості проведення монтажних робіт. Дотримання вимог, регламентованих виробником, призводить до збереження ізоляційних властивостей, забезпечує безпеку експлуатації фурнітури протягом встановленого терміну. Настійно не рекомендується самостійно встановлювати пластикові вікна.

Допустивши навіть найменшу помилку або похибку, якість виробу відразу ж знизиться. Саме тому, компанія НОВІКОН все ж рекомендує виконувати монтаж вікон згідно державних норм..

 Що трапиться після монтажу вікна з помилками?

Для коректної установки пластикового вікна необхідно володіти певними навичками, знаннями, вміти користуватися професійним інструментом. Неважко здогадатися, що з цим завданням здатні впоратися тільки професіонали. Але навіть в цьому випадку висока якість виконання робіт не гарантується. Адже деякі фахівці халатно ставляться до своїх обов’язків.

Щоб уникнути серйозних помилок при установці пластикового вікна, необхідно максимально відповідально підійти до питання вибору компанії, що займається виробництвом і продажем такої продукції. Важливо уважно вивчити ринок, зібрати відгуки та рекомендації близьких, знайомих, почитати коментарі на сторонніх інтернет-форумах.

Приймаючи виконане замовлення, треба звернути увагу на стан конструкції, якість запінення. Важливим моментом є плавність, з якої відкривається віконна стулка. На превеликий жаль, клієнт не може розглянути більшість помилок, допущених при виконанні монтажних робіт.

 Типові помилки

Навіть фахівці допускають на практиці ряд серйозних помилок. Наприклад:

  • недостатньо добре готують віконний отвір для подальшого виконання монтажних робіт;
  • кріплять віконну коробку до отвору, підібравши недостатню кількість точок фіксації;
  • відхиляються від вертикального або горизонтального рівня;
  • недостатньо добре герметизують монтажний шов.
как установить пвх-окна

Типові помилки при монтажі

Вчинення будь-якої з помилок, наведених вище, стає причиною появи серйозних несправностей в роботі віконної конструкції. Наприклад, Віконна стулка затирається, при повністю закритій конструкції в приміщення потрапляє зовнішнє повітря, на стінках утворюється полій, цвіль. Можлива поява перекосів в рамі, вихід з ладу фурнітури.

 Правильна послідовність дій

  1. Демонтаж старої віконної конструкції. Фахівці приступають до видалення глухих стулок, секцій, після чого знімають підвіконня і відлив. Завершується демонтаж повним зняттям віконної рами. Якщо віконна конструкція пізніше буде використовуватися в іншому місці (гаражі, господарській споруді в селі, теплиці і так далі), необхідно заздалегідь попередити про це фахівців.
  2. Виставлення коробка вікна. Важливо переконатися, що конструкція стоїть рівно по вертикальному і горизонтальному рівню. Від цього залежить рівномірність розподілу навантаження на віконну конструкцію, що призводить до тривалої і безхлопотной експлуатації в майбутньому. Відзначимо, що в останні роки активно застосовуються монтажні клини. Вони дозволяють максимально точно виставити віконну раму в горизонтальній і вертикальній площині. Їх випускають в декількох варіантах типових розмірів, що також підвищує точність в цілому.
  3. Фіксація короба в отворі. Ця процедура здійснюється після того, як підстава буде виставлено в рівень. Зазвичай пластикове вікно фіксують за допомогою анкерних пластин. Це кріплення по праву вважається найбільш міцним. Точки кріплення повинні бути в кількості, достатній, щоб витримати всі навантаження. Пластини встановлюють з кроком до 70 сантиметрів. Найбільшої уваги потребують місця під імпостом і кути рами. Можна встановити і додаткові точки кріплення-все залежить від габаритів конструкції.
  4. Установка відливу. Його фіксують за допомогою саморізів безпосередньо до самого профілю з вуличної сторони. Далі проводиться установка склопакетів в глухі секції, після чого можна приступати до навішування стулок.
  5. Ущільнення монтажних швів. Монтажний шов – це місце, де рама примикає до отвору вікна. Для виконання цього завдання використовується спеціальний теплоізоляційний матеріал. Найбільш популярний варіант-монтажна піна. Важливим моментом є ретельність запінення.
  6. Захист монтажного шва. Отверділа піна все одно не може протистояти волозі і сонячному світлу, тому її треба як слід захистити. При цьому матеріал, який використовується при виконанні даної процедури, повинен бути паропроникним. Із зовнішнього боку захистити шов можна за допомогою ущільнювальної стрічки, акрилового герметика Стіз А, або лиштвами. Всередині-акриловим герметиком Стіз Б, або пароізоляційною стрічкою.
  7. Монтаж підвіконня. Після ущільнення монтажного шва майстри починають встановлювати підвіконня. Підстава вирівнюють монтажною піною, цементним розчином, консоллю, або утримують скобами.

Фінальний етап-перевірка працездатності. При наявності невеликих неточностей проводиться додаткове регулювання. Вікно готове до експлуатації.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар