Купить металлопластиковые окна » Блог » Облаштування французького балкона: послідовність дій

Облаштування французького балкона: послідовність дій

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Останнім часом спостерігається підвищення попиту на французькі балкони. Тенденція поширюється не тільки на власників квартир в сучасних новобудовах, а й на жителів хрущовок, сталінок та інших представників застарілого житлового фонду.

Відмінність цього балкона від традиційного полягає у відсутності парапету. Тобто, скління поширюється на всю висоту, починаючи підлогою і закінчуючи стелею.

Балкон не рекомендується склити суцільними склопакетами на всю його висоту. Краще розділити конструкцію на 2-3 окремі секції. Така можливість з’являється завдяки горизонтальним імпостам.

2292909275784bf04c11170 32725910 2

“Французский балкон”

Так можна обшити нижню частину французького балкона іншими матеріалами – сендвіч-панелями, або тонованим (матовим) склом. При використанні звичайного склопакета досягається ефект великого простору, додаткового обсягу.

Сендвіч-панелі і матове скло працюють зовсім інакше. Вони використовуються для часткового створення атмосфери приватності.

Французький балкон: основні переваги

Головна перевага французького балкона полягає в естетичності зовнішнього вигляду. Через необхідність використовувати зовнішню обшивку, готова конструкція виглядає максимально лаконічно і стильно.

До інших плюсів можна віднести:

  • максимальну світлопропускну здатність;
  • візуальне розширення внутрішнього простору;
  • додаткову економію електричної енергії, оскільки кімната максимально наповнюється денним світлом;
  • відсутність необхідності облаштовувати внутрішню і зовнішню обробку, розвішувати штори в балконному приміщенні.

З якими обмеженнями можна зіткнутися при монтажі?</h3>

Французький тип скління передбачає застосування масивних конструкцій, так як вони перекривають весь балкон по висоті. Перед виконанням робіт необхідно оцінити поточний стан бетонної плити.

Залежно від підсумкового вердикту, майстри вирішують, чи можна встановити на балконі Французьке скління.

frantsuzskij balkon sevastopol 2

Как монтируют “французский балкон”

Якщо немає, не варто засмучуватися – плиту можна відремонтувати, збільшивши тим самим її несучу здатність. Але навіть якщо плита все одно ослаблена, можна розглянути використання конструкції зі зменшеною вагою.

Поточний стан плити впливає на вибір склопакета. Двокамерна конструкція характеризується збільшеною вагою. Якщо плита, у свою чергу, не впорається з навантаженням, можна обійтися однокамерним аналогом.

Використання однокамерних склопакетів, додатково оснащених енергозберігаючим покриттям, максимально покращує теплоізоляційні властивості, не впливаючи на вагу скління.

Міжскляний простір заповнюють аргоном – інертним газом, що виконує функцію бар’єру для вуличного шуму і холодного повітря.

На вибір профільної системи також впливає технічний стан плити. Зі збільшенням кількості камер зростає вага балконної конструкції.

Ідеальним рішенням для вітчизняної кліматичної зони стане п’ятикамерний профіль. При сильному обмеженні по вазі можна обійтися якісним трикамерним аналогом.

Французький балкон має велику площу скління. Відповідно, йому доводиться протистояти великому вітровому навантаженню. Підвищити надійність і довговічність допоможе набір підсилювальних елементів REHAU.

fb 01 0x0 f9a 2

Установка “французского балкона”

Установка

Монтаж французьких балконів – технологічно складний процес, що вимагає певного досвіду, знань і умінь. Категорично заборонено займатися установкою самостійно, або через «народного умільця». Тільки висококваліфікована монтажна бригада здатна забезпечити якість результату.

Якщо монтаж балкона проводиться вперше, весь процес відніме менше часу. Справа у тому, що фахівцям з монтажу не доведеться проводити демонтажні, зварювальні та оздоблювальні роботи.

Загальна технологія установки виглядає наступним чином.

  1. В отворі закріплюють раму, залишаючи зазор величиною 30-40 міліметрів. Блок фіксують в отворі анкерними дюбелями.
  2. Майстри встановлюють конструкцію, вивіривши її по вертикалі і горизонталі.
  3. Місце, де балконний блок примикає до стіни, обробляють монтажною піною.
  4. До рами прикріплюють склопакет і навішують стулки.
  5. Для поліпшення теплоізоляційних властивостей прикріплюється пароізоляційна стрічка.
  6. Передостанній етап – прикручування ручок. Якщо є необхідність, майстри відрегулюють фурнітуру.
  7. Фахівці з монтажу облаштовують обробку укосів.

Компанія НОВІКОН зазначає, що при установці французького балкона замість звичайного, спочатку знімають металевий або бетонний парапет, далі зміцнюють бетонну плиту. Закінчивши підготовчі роботи, далі приступають до монтажу за вищевказаною схемою.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар