Купить металлопластиковые окна » Блог » Особливості фіксації москітних сіток

Особливості фіксації москітних сіток

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Москітна сітка – це незамінний атрибут вікна в приватному будинку або квартирі, завдання якого полягає в тому, щоб запобігти потраплянню мух, комарів та інших комах всередину приміщення. Крім того, сітка затримує опадає листя, вуличну бруд і тополиний пух.

Ще недавно для цих цілей використовувалася тюль або марля, яку кріпили до дерев’яного віконного отвору за допомогою цвяхів. Цим способом досі користуються деякі жителі населених пунктів, але сьогодні це рідкість. На сучасному ринку завжди можна знайти широкий асортимент конструкцій москітної сітки, де досить підібрати сумісну модель.

IMG_1981-600x400

Москітна сітка, робота компанії НОВІКОН

Варіанти кріплення рамкової москітної сітки на двері і вікна

Рамкова москітна сітка є найпоширенішою конструкцією на ринку. Вона складається з алюмінієвого каркаса, на якому присутні пластикові з’єднувальні куточки. По всьому периметру рами натягнуто полотно. Конструкція оснащена поперечним ребром жорсткості в разі наявності великої висоти конструкції. З боків встановлені компактні пластикові ручки, що забезпечують зручність закріплення. Установка рамкової москітної сітки на отвір можна виконати завдяки додатковим зовнішнім або внутрішнім кріпленням.

Найпопулярнішим способом фіксації рамкових сіток є використання Z-образних елементів, розташованих всередині сіткового каркаса. Як правило, це 4 кріплення, розташовані на кожній стороні каркаса. При використанні ручки треба завести сітку в отвір із зовнішнього боку. Важливо простежити, щоб сітка щільно контактувала з ущільнювачем. Щоб зачепити кріплення за віконну раму, треба повернути їх. На цьому все, установка завершена.

особенности москитных сеток

Вікно від НОВІКОН

Ще одним варіантом фіксації є використання комплекту пластикових куточків. Основна відмінність полягає в тому, що тут вони кріпляться до самої віконної рами з вуличного боку, а не до сіткового каркасу. Для установки використовуються спеціальні саморізи.

Монтаж москітної сітки можна виконати завдяки плунжерному кріпленню. Цей спосіб характеризується підвищеною вартістю. Але якщо будівля постійно піддається сильному вітровому навантаженні, без нього не обійтися, тому що плунжерне кріплення вважається найбільш надійним. Для фіксації використовується спеціальна деталь з пружиною.

Фіксація рамкової москітної сітки до дверей проводиться за допомогою петель. Іншими словами, способом, ідентичним звичайним дверям. Закривання і відкривання сітки відбувається в зовнішню або зовнішню частину приміщення, в залежності від уподобань замовника. Щоб забезпечити зручність використання, конструкція оснащена ручкою і магнітом, що фіксує сітку в закритому положенні.

фиксация москитных сеток

Особливості рулонних москітних сіток на двері і вікна

Розсувні конструкції

Робота такої сітки чимось нагадує шафу-купе, де є каркас з полотном, який зміщується по всій площині дверного або віконного отвору через спеціальні напрямні. Установка сіткового каркаса ведеться досить легко.

Для цього покупець заводить конструкцію за верхню направляючу, максимально піднявши її вгору, щоб було зручно заводити низ сітки. Після опускання каркаса сітку можна почати використовувати. Розсувна конструкція Сітки, як правило, використовується разом з розсувними дверима.

Плісирована сітка

Москітна сітка-плісе по конструкції нагадує рулонну альтернативу. Основна відмінність полягає в тому, що тут полотно складається гармошкою, а не скручується. Цьому сприяють особливості будови. Конструкція складається з рами, прикріпленої до отвору. Полотно акуратно складається в гармошку, а потім ховається в стійки рами. Шляхом відсунення полотна від однієї стінки до іншої користувач закриває отвір сіткою.

Установка сіток-Плісе характеризується максимальною простотою. На виконання процедури не потрібно багато часу. Можлива установка не тільки горизонтальної, але і вертикальної системи. За допомогою цієї сітки можна перекрити практично будь-який отвір. Єдиним обмеженням є висота, яка не може перевищувати три метри.

setki-plisse-600x425

Москітна сітка-плісе

Дверні сітки на магнітах

Нестандартний варіант москітних сіток, який тільки починає набирати популярність на вітчизняному ринку. За конструкцією виріб сильно нагадує штори на дверях. Полотно включає в себе дві частини, кожна з яких фіксується збоку і зверху дверного отвору.

У центральній частині отвору в місці з’єднання розташовуються поздовжні магніти. Для додаткової фіксації також передбачені важки. Отже, при розкриванні Користувачем шторок вони легко закриються без участі власника.

Підсумки

Для вирішення проблеми потрапляння комах в кімнату існує велика кількість рішень. Вибір на користь того чи іншого варіанту визначається з урахуванням особливостей дверного/віконного отвору, бюджету покупця.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар