Купить металлопластиковые окна » Блог » Особливості скління хмарочосів і висотних будівель

Особливості скління хмарочосів і висотних будівель

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Панорама сучасного великого міста неможлива без наявності хоча б одного висотного будинку або хмарочоса, фасад якого повністю або частково засклений. Будівлі, що мають скляні стіни, виглядають солідно і вражаюче.

Скління такої будівлі виконується за технологією:

  • вантового скління;
  • стійко-ригельної системи;
  • модульного фасаду;
  • спайдерного скління;
  • структурного скління.

Компанія НОВІКОН пропонує ознайомитися з основними відмінностями представлених технологій, їх сильними і слабкими сторонами.

остекление небоскреба

Скління хмарочосів

Стійко-ригельні системи

Ще їх називають класичними. Складаються з каркаса зі світлопрозорим заповненням. Конструкція включає в себе алюмінієві елементи-ригелі (набір горизонтальних елементів) і стійки (набір вертикальних елементів). Світлопрозорі конструкції інтегруються із зовнішнього боку підстави за допомогою притискних профілів, на які монтують декоративну планку.

Остання може мати різні кольори, форми і розміри, завдяки чому, виробник здатний створити максимально привабливий фасад. Стійко-ригельна система характеризується надійністю і довговічністю, має відмінні теплоізоляційні характеристики. Застосування подібної технології дає можливість засклити будь-який фасад незалежно від його форми. Крім того, класична система обійдеться набагато дешевше в порівнянні з аналогами.

Модульне скління фасадів

Характеризується високою швидкістю виробництва і установки, тому що будівельний майданчик поповнюється вже зібраними блоками з висотою на рівні одного поверху будівлі. Високу герметичність стиків можна отримати завдяки заповненню герметиком швів і трьом контурам ущільнення.

У порівнянні з класичною технологією, на установку модульних фасадів доведеться витратити в середньому на 60 відсотків менше часу. Отже, вибір на користь такого рішення доцільний при наявності величезної площі скління.

высотные здания

Модульне скління фасадів

Спайдерне скління

Сьогодні цей варіант стрімко набирає популярність. Це безкаркасне скління, в якому основним несучим елементом виступає просторовий кронштейн. Зважаючи на специфічність форми він має другу назву-спайдер, від чого з’явилася загальна назва технології.

Завдяки різноманітності розмірів і форм кріплення замовник легко підбере будь-яке кріплення для реалізації будь-яких творчих задумів. Допускається фіксація спайдера в будь-яких несучих місцях споруди. Установка світлопрозорих конструкцій виконується за допомогою шарнірних кріплень.

Спайдерна система скління характеризується наступними перевагами:

  • тривалий термін експлуатації і високий рівень надійності-все це досягається за рахунок застосування високолегованої сталі;
  • зважаючи на відсутність явних елементів кріплення фасад стає легким і повітряним;
  • завдяки високій швидкості установки будівельна організація зможе швидше здати будівлю в експлуатацію;
  • максимальний рівень пропускання світла;
  • простота догляду;
  • можливість швидко і легко відремонтувати пошкоджений елемент.
остекление небоскребов

Спайдерне скління фасадів

Вантове скління

Це вдосконалена різновид спайдерних конструкцій. Головна відмінна риса полягає в точковому монтажі світлопрозорих конструкцій. Використання каркаса тут не передбачено. Фіксація конструкції здійснюється за допомогою тросів з високим запасом міцності, переплетених так, що здається, ніби це павутина.

Фасад має практично суцільну поверхню, помітити стики скляних елементів між собою буде важко. Подібне скління відмінно підійде для фасаду з унікальною конфігурацією.

высотные здания остекление

Вантове скління фасадів

Структурне скління

Ще один новомодний варіант, який нагадує класичну схему, але відрізняється за способом установки світлопрозорих елементів. Необхідність використання декоративних планок і притискних профілів пропадає. Отже, фасад отримує своєрідний легкий вигляд. Між склопакетами витримується відстань на рівні до двох сантиметрів.

Для запобігання впливу атмосферних явищ вони заповнюються герметиком. Конструкція структурного скління фасаду надійна і довговічна, характеризується відмінними звукоізоляційними і теплоізоляційними властивостями. Видимі елементи кріплення відсутні, тому створюється ефект суцільного скління.

остекление небоскреба

Структурне скління фасадів

Які види скла використовуються в процесі скління?

Завдяки розвитку сучасних технічних рішень вдалося позбутися від основного недоліку скла-крихкості. Це дозволило розширити сферу застосування скла в будівництві.

Як скло виходить ударостійким?

Існують дві технології. Щоб склити висотні будинки і хмарочоси, часто використовується триплекс, створений методом приклеювання декількох шарів скла за допомогою спеціального полімерного клею.

  1. Триплекс. Характеризується підвищеним рівнем стійкості до впливу механічних пошкоджень. При пошкодженні не розлітаються осколки, тому що полімерний шар відмінно утримує їх.
  2. Загартоване скло. Гарт виконується під впливом високої температури, після чого матеріал миттєво охолоджується потоками повітря. Після гарту скло стає значно міцніше, а в процесі руйнування утворюються осколки без гострих країв.

Завдяки застосуванню триплексу і загартованого скла досягається високий рівень безпеки конструкцій, довговічність і надійність скління в цілому.

Компанія НОВІКОН пропонує стійко-ригельне і структурне скління фасадів. Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть в реалізації стильних і якісних проектів.

остекление небоскребов

Удароміцне скло

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
05-11-2020-280x200
20 Лютого, 2020
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5, вы уже поставили оценку)
Залишити коментар