Купить металлопластиковые окна » Блог » Скління будинків з піноблоку

Скління будинків з піноблоку

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Піноблок на сьогоднішній день по праву вважається одним з найбільш затребуваних матеріалів для приватного і монолітного багатоквартирного будівництва. Це різновид пористого бетону, де також використовується вода, цемент, пісок і особливий хімічний реагент, що утворює піну. Затребуваність піноблоку пояснюється великою кількістю переваг, включаючи:

  • високий рівень шумо-і теплоізояції;
  • мінімальна вага при порівняно великих габаритах одного блоку;
  • екологічна безпека продукції в цілому.
дом из пеноблока

Будинок з піноблоку

При використанні піноблоків можна значно скоротити терміни будівництва, тому що матеріал легко укладається і має великі розміри. Але без недоліків все ж не обійшлося-механічна міцність не настільки висока, як у звичайного цегли, та й по гігроскопічності піноблок програє. Йому властиво ламатися при недбалої транспортуванні.

Тріщини можуть з’явитися навіть на побудованому будинку, якщо при зведенні підстави проектувальники допустили помилки. Наявність пористої структури сприяє підвищенню звуко – і теплоізоляційних властивостей, але при цьому провокує досить активне поглинання вологи. Тому в процесі зведення будівель доводиться брати до уваги цю особливість, тим самим забезпечуючи якісну гідроізоляцію в цілому.

Кожен будинок з піноблоку потребує декоративної обробки фасаду, що забезпечує гідроізоляційний захист і прекрасну естетику. Досить часто практикується облаштування вентильованого фасаду.

Коли монтувати вікно в піноблочний будинок?

Зустрічаються різні відповіді на це питання. На думку одних, потрібно почекати рік, щоб грунт стабілізувалася. Але це неправильна думка, тому що грунт рухається постійно. Отже, на кожному етапі будівництва треба вживати певних заходів. Наприклад, створювати арматурний каркас для фундаменту, армований бетонний пояс на перекриттях і так далі.

Якщо правильно виконати зведення стін і фундаменту, приступати до склінню можна буде вже через 90 днів з моменту завершення створення несучих конструкцій. Цього часу буде цілком достатньо, щоб фундамент отримав достатню міцність, а Цементний розчин – затвердів.

дом из пеноблока

Вікна в будинку з піноблоків, робота компанії НОВІКОН

Особливості скління

У будівлі можуть бути присутніми віконні прорізи без чвертей і з чвертями. Оскільки піноблок легко ріжеться, створення віконного отвору з чвертями не викличе особливих труднощів. Також передбачається варіант створення чвертей за допомогою екструдованого пінопласту, закріпленого до піноблоку дюбелями і клеєм.

За рахунок пористості фіксація віконної рами характеризується певними складнощами. Адже існує ризик того, що матеріал почне швидко кришитися. Результат-вплив вітрового навантаження призведе до розхитування віконної конструкції. Напрошується наступний висновок-використання прямого методу кріплення через пластиковий профіль не рекомендується.

Щоб встановити вікна в піноблочному будинку, потрібно користуватися спеціальними монтажними пластинами з посиленою конструкцією. Спочатку їх кріплять до профілю вікна. Далі їх фіксують на стінах за допомогою анкерів для піноблоків або хімічних анкерів.

Глибина установки

Глибина монтажу-це важливий параметр, що має велике значення при установці вікон в піноблочне будівлю. Важливо забезпечувати глибину в середньому від восьми до дванадцяти сантиметрів від зовнішнього краю рами для зовнішніх країв піноблоку. При подальшому зовнішньому утепленні стін будинку треба зменшити цю відстань до трьох, максимум п’яти сантиметрів.

При подібній глибині установки досягається комплексний захист від скупчення вологи. В майбутньому запобігає промерзання, тому що точка роси буде знаходитися із зовнішнього боку підстави вікна.

остекления здания из пеноблока

Вікно в будівлі з піноблоків, робота компанії НОВІКОН

Фіксація в отворі

Закріпивши монтажні пластини до рами, їх треба заводити в отвір, а потім виставити на спеціальні підкладки, завдяки яким забезпечується монтажний зазор. Після коректного регулювання конструкції по вертикальному і горизонтальному рівню можна приступити до її кріплення безпосередньо в отворі.

Між кріпильним отвором і краєм отвору треба витримати п’ятисантиметрову відстань. Це потрібно для того, щоб запобігти розкол матеріалу. Для створення отворів використовується ненаголошена дриль.

Кожну пластину потрібно зафіксувати двома дюбелями до отвору. Метиз має довжину до десяти сантиметрів, діаметр-до шести міліметрів. Після закріплення можна приступати до запінення. Установка пластикових вікон вважається завершеною після монтажу відливу і підвіконня. Компанія Новікон рекомендує довірити цю роботу професіоналам, щоб потім не довелося переробляти стіни і віконні прорізи.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар